PF0464.103NLT
5S-PF0464.103NLT
PF0464.103NLT
FIXED IND 10UH 1.7A 52 MOHM SMD
Product Description
Series:PF0464NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.7A
Q @ Freq:1.7A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:52 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:32MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.284"" L x 0.284"" W (7.20mm x 7.20mm)","0.118"" (3.00mm)"