PF0382.683NLT
5S-PF0382.683NLT
PF0382.683NLT
FIXED IND 68UH 1.9A 130 MOHM SMD
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.9A
Q @ Freq:3.1A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:130 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.510"" L x 0.370"" W (12.95mm x 9.40mm)","0.445"" (11.30mm)"