Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PE-53821SNLT
PE-53821SNLT
5S-PE-53821SNLT
PE-53821SNLT
FIXED IND 78UH 820MA 300 MOHM
| Type: | - |
| Inductance: | 78|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 820mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 300 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.570"" L x 0.565"" W (14.48mm x 14.35mm)","0.360"" (9.14mm)" |