PE-53811SNL
5S-PE-53811SNL
PE-53811SNL
FIXED IND 118UH 380MA 1.2 OHM
Product Description
| Series: | SIMPLE SWITCHER? |
| Function: | Toroidal |
| Type: | - |
| Inductance: | 118|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 380mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.2 Ohm |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.440"" L x 0.435"" W (11.18mm x 11.05mm)","0.360"" (9.14mm)" |