PE-53608NLT
5S-PE-53608NLT
PE-53608NLT
FIXED IND 192UH 900MA 560 MOHM
Product Description
| Series: | SLIC |
| Function: | Toroidal |
| Type: | - |
| Inductance: | 192|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 560 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.570"" L x 0.565"" W (14.48mm x 14.35mm)","0.360"" (9.14mm)" |