PE-1008CM470KTT
5S-PE-1008CM470KTT
PE-1008CM470KTT
FIXED IND 47NH 1A 80 MOHM SMD
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 47nH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 80 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 70 @ 350MHz |
| Operating Temperature: | 1.2GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,50MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.115"" L x 0.110"" W (2.92mm x 2.79mm)","0.090"" (2.29mm)" |