Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsPulse Electronics Network PE-0603CD230GTT
PE-0603CD230GTT
5S-PE-0603CD230GTT
PE-0603CD230GTT
FIXED IND 23NH 700MA 190 MOHM
Type:Ceramic
Inductance:23nH
Tolerance:?à2%
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:190 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:38 @ 250MHz
Operating Temperature:2.85GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 125??C,250MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,603,"0.071"" L x 0.049"" W (1.80mm x 1.24mm)","0.040"" (1.02mm)"