PE-0603CD221JTT
5S-PE-0603CD221JTT
PE-0603CD221JTT
FIXED IND 220NH 200MA 1.9 OHM
| Type: | Ceramic |
| Inductance: | 220nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 200mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 1.9 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 25 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 900MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0603 (1608 Metric),0603 (1608 Metric),"0.071"" L x 0.049"" W (1.80mm x 1.24mm)","0.040"" (1.02mm)" |