Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsPulse Electronics Network PE-0201CC3N3STT
PE-0201CC3N3STT
5S-PE-0201CC3N3STT
PE-0201CC3N3STT
FIXED IND 3.3NH 320MA 230 MOHM
Type:Ceramic
Inductance:3.3nH
Tolerance:?à0.3nH
DC Resistance (DCR):320mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:230 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:5 @ 100MHz
Operating Temperature:6.7GHz
Size / Dimension:-
Other:-,100MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"