Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsPulse Electronics Network PE-0201CC330JTT
PE-0201CC330JTT
5S-PE-0201CC330JTT
PE-0201CC330JTT
FIXED IND 33NH 110MA 1.47 OHM
Type:Ceramic
Inductance:33nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):110mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.47 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:4 @ 100MHz
Operating Temperature:1.7GHz
Size / Dimension:-
Other:-,100MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),0201 (0603 Metric),"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)"