PD73R-683K
5S-PD73R-683K
PD73R-683K
FIXED IND 68UH 590MA 350 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 590mA |
| Q @ Freq: | 590mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 350 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.303"" L x 0.272"" W (7.70mm x 6.91mm)","0.138"" (3.50mm)" |