PD73R-473K
5S-PD73R-473K
PD73R-473K
FIXED IND 47UH 680MA 250 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 680mA |
| Q @ Freq: | 680mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 250 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.303"" L x 0.272"" W (7.70mm x 6.91mm)","0.138"" (3.50mm)" |