PD73R-392M
5S-PD73R-392M
PD73R-392M
FIXED IND 3.9UH 2.3A 55 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.3A |
| Q @ Freq: | 2.3A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 55 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.303"" L x 0.272"" W (7.70mm x 6.91mm)","0.138"" (3.50mm)" |