PD73R-104K
5S-PD73R-104K
PD73R-104K
FIXED IND 100UH 510MA 480 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 100|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 510mA |
| Q @ Freq: | 510mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 480 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.303"" L x 0.272"" W (7.70mm x 6.91mm)","0.138"" (3.50mm)" |