PD54R-562M
5S-PD54R-562M
PD54R-562M
FIXED IND 5.6UH 1.7A 85 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 5.6|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.7A |
| Q @ Freq: | 1.7A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 85 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.224"" L x 0.201"" W (5.70mm x 5.11mm)","0.177"" (4.50mm)" |