PD54R-392M
5S-PD54R-392M
PD54R-392M
FIXED IND 3.9UH 1.9A 75 MOHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 3.9|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 1.9A |
| Q @ Freq: | 1.9A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 75 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.224"" L x 0.201"" W (5.70mm x 5.11mm)","0.177"" (4.50mm)" |