PD54R-333K
5S-PD54R-333K
PD54R-333K
FIXED IND 33UH 900MA 280 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 900mA |
| Q @ Freq: | 900mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 280 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.224"" L x 0.201"" W (5.70mm x 5.11mm)","0.177"" (4.50mm)" |