PD104R-822M
5S-PD104R-822M
PD104R-822M
FIXED IND 8.2UH 2.55A 50 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 8.2|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 2.55A |
| Q @ Freq: | 2.55A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 50 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.386"" L x 0.346"" W (9.80mm x 8.79mm)","0.157"" (4.00mm)" |