PD104R-184K
5S-PD104R-184K
PD104R-184K
FIXED IND 180UH 570MA 630 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 180|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 570mA |
| Q @ Freq: | 570mA |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 630 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,1kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.386"" L x 0.346"" W (9.80mm x 8.79mm)","0.157"" (4.00mm)" |