PB2020.332NLT
5S-PB2020.332NLT
PB2020.332NLT
FIXED IND 3.3UH 18.3A 3.9 MOHM
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):18.3A
Q @ Freq:35A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.9 mOhm Max
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.940"" L x 0.820"" W (23.87mm x 20.83mm)","0.400"" (10.16mm)"