Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PB2020.223NLT
PB2020.223NLT
5S-PB2020.223NLT
PB2020.223NLT
FIXED IND 22UH 8.1A 20 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 8.1A |
| Q @ Freq: | 13A |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 20 mOhm Max |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,-,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.940"" L x 0.820"" W (23.87mm x 20.83mm)","0.400"" (10.16mm)" |