Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4390.151HLT
PA4390.151HLT
5S-PA4390.151HLT
PA4390.151HLT
150 NH T&R PA4390.XXXHLT NPB
Product Description
| Series: | PA4390.XXXHLT |
| Function: | - |
| Type: | - |
| Inductance: | 150nH |
| Tolerance: | ?à15% |
| DC Resistance (DCR): | 68A |
| Q @ Freq: | 80A |
| Current Rating: | - |
| Current - Saturation: | 0.185 mOhm |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 130??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.276"" W (10.00mm x 7.00mm)","0.394"" (10.00mm)" |