Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4345.681NLT
PA4345.681NLT
5S-PA4345.681NLT
PA4345.681NLT
FIXED IND 680NH 10A 12.4 MOHM
Product Description
| Series: | PA4345NLT |
| Function: | Molded |
| Type: | - |
| Inductance: | 680nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 10A |
| Q @ Freq: | 12.8A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 12.4 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.079"" (2.00mm)" |