PA4345.471NLT
5S-PA4345.471NLT
PA4345.471NLT
FIXED IND 470NH 11.5A 8.6 MOHM
Product Description
Series:PA4345NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:470nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):11.5A
Q @ Freq:18A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:8.6 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.079"" (2.00mm)"