Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4345.221NLT
PA4345.221NLT
5S-PA4345.221NLT
PA4345.221NLT
FIXED IND 220NH 15A 5.5 MOHM SMD
Product Description
| Series: | PA4345NLT |
| Function: | Molded |
| Type: | - |
| Inductance: | 220nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 15A |
| Q @ Freq: | 25A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 5.5 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.079"" (2.00mm)" |