PA4345.151NLT
5S-PA4345.151NLT
PA4345.151NLT
FIXED IND 150NH 16A 4.6 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4345NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:150nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):16A
Q @ Freq:27A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:4.6 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.236"" L x 0.213"" W (6.00mm x 5.40mm)","0.079"" (2.00mm)"