PA4344.683NLT
5S-PA4344.683NLT
PA4344.683NLT
FIXED IND 68UH 7A 80 MOHM SMD
Type:-
Inductance:68|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):7A
Q @ Freq:8A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:80 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"