PA4344.682NLT
5S-PA4344.682NLT
PA4344.682NLT
FIXED IND 6.8UH 19A 9.2 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4344NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):19A
Q @ Freq:32A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:9.2 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"