PA4344.473NLT
5S-PA4344.473NLT
PA4344.473NLT
FIXED IND 47UH 8.7A 55 MOHM SMD
Type:-
Inductance:47|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):8.7A
Q @ Freq:9.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:55 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"