Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4344.393NLT
PA4344.393NLT
5S-PA4344.393NLT
PA4344.393NLT
FIXED IND 39UH 9.2A 48 MOHM SMD
Product Description
| Series: | PA4344NLT |
| Function: | Molded |
| Type: | - |
| Inductance: | 39|ìH |
| Tolerance: | - |
| DC Resistance (DCR): | 9.2A |
| Q @ Freq: | 11A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 48 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)" |