PA4344.332NLT
5S-PA4344.332NLT
PA4344.332NLT
FIXED IND 3.3UH 28A 3.9 MOHM SMD
Type:-
Inductance:3.3|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):28A
Q @ Freq:45A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.9 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"