PA4344.223NLT
5S-PA4344.223NLT
PA4344.223NLT
FIXED IND 22UH 12A 26.5 MOHM SMD
Type:-
Inductance:22|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):12A
Q @ Freq:18A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:26.5 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"