PA4344.222NLT
5S-PA4344.222NLT
PA4344.222NLT
FIXED IND 2.2UH 43.5A 2.7 MOHM
Product Description
Series:PA4344NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):43.5A
Q @ Freq:46A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.7 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"