PA4344.153NLT
5S-PA4344.153NLT
PA4344.153NLT
FIXED IND 15UH 12.5A 20.5 MOHM
Type:-
Inductance:15|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):12.5A
Q @ Freq:23A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:20.5 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"