PA4344.132NLT
5S-PA4344.132NLT
PA4344.132NLT
FIXED IND 1.3UH 49A 2.3 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4344NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:1.3|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):49A
Q @ Freq:54A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.3 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"