PA4344.104NLT
5S-PA4344.104NLT
PA4344.104NLT
FIXED IND 100UH 5.3A 118 MOHM
Product Description
Series:PA4344NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:100|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):5.3A
Q @ Freq:6.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:118 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"