PA4344.103NLT
5S-PA4344.103NLT
PA4344.103NLT
FIXED IND 10UH 16.5A 13 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4344NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:10|ìH
Tolerance:-
DC Resistance (DCR):16.5A
Q @ Freq:24A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:13 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.697"" L x 0.677"" W (17.70mm x 17.20mm)","0.276"" (7.00mm)"