PA4343.682NLT
5S-PA4343.682NLT
PA4343.682NLT
FIXED IND 6.8UH 11.5A 11.5 MOHM
Type:-
Inductance:6.8|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):11.5A
Q @ Freq:18A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:11.5 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"