PA4343.501NLT
5S-PA4343.501NLT
PA4343.501NLT
FIXED IND 500NH 40A 1.25 MOHM
Product Description
Series:PA4343NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:500nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):40A
Q @ Freq:60A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.25 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"