PA4343.472NLT
5S-PA4343.472NLT
PA4343.472NLT
FIXED IND 4.7UH 13.5A 8.4 MOHM
Type:-
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):13.5A
Q @ Freq:28A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:8.4 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"