PA4343.451NLT
5S-PA4343.451NLT
PA4343.451NLT
FIXED IND 450NH 42A 1.2 MOHM SMD
Type:-
Inductance:450nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):42A
Q @ Freq:63A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.2 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"