PA4343.361NLT
5S-PA4343.361NLT
PA4343.361NLT
FIXED IND 360NH 45A 0.9 MOHM SMD
Type:-
Inductance:360nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):45A
Q @ Freq:66A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.9 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"