PA4343.331NLT
5S-PA4343.331NLT
PA4343.331NLT
FIXED IND 330NH 46A 0.8 MOHM SMD
Type:-
Inductance:330nH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):46A
Q @ Freq:68A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.8 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"