PA4343.272NLT
5S-PA4343.272NLT
PA4343.272NLT
FIXED IND 2.7UH 20A 5.5 MOHM SMD
Type:-
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):20A
Q @ Freq:32A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:5.5 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"