PA4343.151NLT
5S-PA4343.151NLT
PA4343.151NLT
FIXED IND 150NH 55A 0.6 MOHM SMD
Type:-
Inductance:150nH
Tolerance:?à30%
DC Resistance (DCR):55A
Q @ Freq:118A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:0.6 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"