PA4343.142NLT
5S-PA4343.142NLT
PA4343.142NLT
FIXED IND 1.4UH 27A 2.6 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4343NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:1.4|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):27A
Q @ Freq:46A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.6 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"