PA4343.133NLT
5S-PA4343.133NLT
PA4343.133NLT
FIXED IND 13UH 9A 24 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4343NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:13|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):9A
Q @ Freq:13A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:24 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.551"" L x 0.504"" W (14.00mm x 12.80mm)","0.256"" (6.50mm)"