PA4342.822NLT
5S-PA4342.822NLT
PA4342.822NLT
FIXED IND 8.2UH 8A 25.5 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4342NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:8.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):8A
Q @ Freq:12.5A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:25.5 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.406"" W (11.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"