Fixed InductorsPulse Electronics Corporation PA4342.221NLT
PA4342.221NLT
5S-PA4342.221NLT
PA4342.221NLT
FIXED IND 220NH 35A 1 MOHM SMD
| Type: | - |
| Inductance: | 220nH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 35A |
| Q @ Freq: | 60A |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1 mOhm Max |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.406"" W (11.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)" |