PA4342.153NLT
5S-PA4342.153NLT
PA4342.153NLT
FIXED IND 15UH 6.25A 45 MOHM SMD
Product Description
Series:PA4342NLT
Function:Molded
Type:-
Inductance:15|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):6.25A
Q @ Freq:10A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:45 mOhm Max
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 125??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.453"" L x 0.406"" W (11.50mm x 10.30mm)","0.157"" (4.00mm)"